Deratyzacja

Deratyzacja Łódź

Gdy w obiekcie użyteczności publicznej lub w naszym prywatnym mieszkaniu zadomowiły się szkodniki, a zwykłe metody okazują się nieskuteczne, usługa pod nazwą: deratyzacja, może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Wykonujemy kompleksowe usługi deratyzacji najskuteczniejszymi preparatami zarejestrowanymi w Polsce.

Dobieramy odpowiednie metody działania w zależności od miejsc bytowania gryzoni jak i możliwości ich zastosowania tak, aby deratyzacja zapewniła stuprocentową skuteczność.

Tam gdzie jest to możliwe i wskazane zawsze proponujemy naszym klientom wdrożenie Programu Zwalczania Szkodników.

Pełna obsługa firm zgodnie z GMP, GHP, HACCP, monitoring obiektów.

Przy nawiązaniu współpracy opinie naszych klientów do wglądu.

Odszczurzanie Łódź

Oferujemy usługi:

Deratyzacji (zwalczanie gryzoni, m.in. myszy, szczury, nornice)

Usługi D.D.D. wykonywane są stale od 1992 r. w Instytutach, Zakładach przemysłowych, sklepach, restauracjach, stołówkach, spółdzielniach mieszkaniowych,magazynach, obiektach użyteczności publicznej, hotelach, szkołach, bursach, szpitalach, blokach, mieszkaniach, jak i również domach prywatnych itp. Długotrwały okres prowadzenia niniejszej działalności jak i zasób zebranych doświadczeń zapewnia właściwy dobór preparatów, wysoki poziom i bezpieczeństwo wykonywanych usług, gwarancję. Każdy z preparatów posiada aktualny atest PZH. Oferujemy pełną dyspozycyjność w dni powszednie oraz ustawowo wolne od pracy. Nie doliczamy do rachunków dodatków za usługi ekspresowe oraz za dojazdy.

Zapewniamy stałą i profesjonalną współpracę każdemu Klientowi, który zamówi u nas usługę pod nazwą deratyzacja.

Program Deratyzacji – Profilaktyki i Zwalczania Szkodników

Naszym Klientom proponujemy wdrożenie niezwykle skutecznego Programu Profilaktyki i Zwalczania Szkodników. Jego założeniem jest kontrola obiektu za pomocą monitoringu i stworzenie środowiska, w którym szkodniki nie będą przebywać. Dzięki temu automatycznie eliminujemy zagrożenie chemiczne, które stwarza zastosowanie insektycydów. Insektycydy to substancje wykazujące bardzo silne działanie toksyczne i zagrażające zdrowiu oraz życiu człowieka i zwierząt domowych.

Osiągnięcie założonego celu poprzez Programu Profilaktyki i Zwalczania Szkodników następuje dzięki zastosowaniu monitoringu aktywności, a następnie właściwemu zabezpieczeniu i przechowywaniu surowców, produktów i odpadków poprodukcyjnych. Dzięki temu, deratyzacja jest jeszcze bardziej skuteczna.

Deratyzacja Łódź

Odszczurzanie Łódź

Zobacz również: Zwalczanie pluskiew