Dezynfekcja

Dezynfekcja Łódź

Doświadczenie w temacie dezynfekcji to siedmioletnia współpraca i przedstawicielstwo w najstarszej i wiodącej w świecie firmy Schülke & Mayer. Wieloletnia praktyka w bardzo trudnym temacie, jakim jest właśnie dezynfekcja łódź, pozwala nam dobrać najlepsze rozwiązania do danej usługi, co daje gwarancję bezwzględnie potwierdzonej skuteczności.
Wykonujemy dezynfekcję zarówno metodą tradycyjną jak i metodą mikrodyfuzji oraz zamgławianiem i ozonowaniem obiektu.

Przeprowadzamy także specjalistyczne usługi dezynfekcji po zgonach posiadamy odpowiednie certyfikaty.

Usługi dezynfekcyjne Łódź

Oferujemy usługi:

Dezynfekcja (niszczenie drobnoustrojów chorobotwórczych) z zastosowaniem nowoczesnej metody mikrodyfuzji. Polega ona na wykorzystaniu nasyconego powietrza, mgły ze środka dezynfekcyjnego (średnio 32- mikronowej). Takie działanie odbywa się bez zmoczenia, poplamienia lub osadu. Dzięki tej technice, dezynfekcja staje się uniwersalna, dokładna i skuteczna, posiada dużą przenikalność do ok. 2 cm).

Dezynfekcja wszelkich powierzchni, urządzeń i sprzętu w tym m.in.

Dotyczy to zwłaszcza obiektów biurowych, hotelowych, pensjonatów, sanatoriów.

Przeprowadzamy dezynfekcję wszelkiego rodzaju pomieszczeń na terenie Łodzi i nie tylko (obiekty służby zdrowia, gabinety stomatologiczne, laboratoria, ośrodki badawcze, szatnie, łaźnie, szkoły, żłobki, pojazdy sanitarne, samochody wynajmowane, domy pogrzebowe, sale wielofunkcyjne) itp. Odkażanie miejsc trudnodostępnych (w tym m.in. przewody wentylacyjne, klimatyzacja) itp. Metoda ta wykorzystywana jest m.in. w transporcie lotniczym, morskim oraz w innych obiektach „wrażliwych”: np. oddziały położnicze, urządzenia elektryczne i elektroniczne.

Dezynfekcja pomieszczeń Łódź

Deodoryzacja metodą mikrodyfuzji – unieszkodliwianie nieprzyjemnych i uporczywie utrzymujących się zapachów m.in. (tytoń, pot, zapachy kuchenne). Usuwanie problemów zapachowych we wszelkich typach przestrzeni: sale sportowe, świetlice, domy pomocy społecznej, sale wielofunkcyjne, pomieszczenia administracyjne, budynkipubliczne, miejsca publiczne, obiekty hotelowe, samochody, pojazdy komunikacji publicznej. Działanie jest trwałe, profilaktyczne i lecznicze. Wynik jest natychmiastowy. Dezynfekcja jest przeprowadzana za pomocą środka technologicznego i ekologicznego, który ze względu na lekkie i świeże wrażenia węchowe jest w komunikacji synonimem czystości i higieny.

Dezynfekcja po zmarłym wymaga bardzo wysokiej czystości biologicznej. Przeprowadzamy ją preparatami o pełnym spektrum, łącznie ze sporami przechowalnikowymi.

Dezynfekcja Łódź

Usługi dezynfekcyjne Łódź

Zobacz również: Deratyzacja