Dezynsekcja

 Proponujemy potencjalnym klientom usługę, która umożliwia pozbycie się uporczywych insektów. Przeprowadzana przez nas dezynsekcja oparta jest na stosowaniu najnowszych i niezwykle skutecznych preparatów zarejestrowanych na polskim rynku.

W zależności od zagrożenia dobieramy odpowiednie metody dezynsekcji, takie jak:

  • żelowanie,
  • metoda mikrodyfuzji,
  • zamgławianie,
  • zadymianie,
  • ewentualnie metoda ręcznego nakładania preparatu tzw. metoda opryskowa (gruba kropla).

Oferujemy zarówno jednorazowe usługi dezynsekcji, jak i stałą współpracę w tym zakresie poprzez wdrożenie specjalnego Programu Zwalczania Szkodników m.in. w firmach, instytucjach i obiektach użyteczności publicznej w Łodzi i okolicach. Program pozwala na długofalowe zapobieganie inwazji insektów w miejscach takich jak lokale gastronomiczne, zakłady przemysłowe, osiedla mieszkaniowe czy gospodarstwa rolne, m.in. poprzez stały monitoring liczebności owadów.

Czym jest dezynsekcja i jakie są jej skutki?

Mylona niekiedy z dezynfekcją dezynsekcja polega na tępieniu szkodliwych owadów takich jak komary, muchy, karaluchy, pluskwy, prusaki, mrówki faraona, pchły, wszy, obrzeżki, rybiki cukrowe, osy, szerszenie, itp. Dzięki różnym metodom dezynsekcji mamy możliwość zwalczania wszelkich insektów latających i biegających, nie powodując zagrożenia dla człowieka i środowiska.

Zalety przeprowadzenia dezynsekcji to:

  • całkowita eliminacja szkodników,
  • bardzo niska toksyczność w stosunku do ludzi oraz zwierząt domowych,
  • wykluczenie ryzyka zachorowań na groźne choroby przenoszone przez insekty (m in. czerwonka, cholera, dur brzuszny, tężec, tyfus, choroba Heinego – Medina, jaja glist).
  • oczyszczenie powietrza z cząstek unoszących się odchodów lub wylinek,
  • eliminacja ryzyka uczulenia i różnego rodzaju chorób alergicznych.

Odpowiednio przeprowadzona dezynsekcja, wykonana przy użyciu substancji czynnej dostosowanej do indywidualnego problemu z insektami oraz dezynsekowanego pomieszczenia, pozwala przywrócić higieniczne warunki bytowe. Usługa dezynsekcji polecana jest zwłaszcza w przypadku osób podatnych na choroby związane z układem oddechowym takie jak na przykład astma. Zastosowanie preparatów wykazujących bardzo niską toksyczność w stosunku do ludzi oraz zwierząt domowych stanowi gwarancję bezpieczeństwa. 

Dezynsekcja przeprowadzona przez naszą firmę jest usługą na najwyższym poziomie, gwarantującą 100% skuteczność. Nasze doświadczenie w tym temacie to dziesiątki zadowolonych klientów z Łodzi i nie tylko. Z naszych usług skorzystało już m.in. ponad 50 domów pomocy społecznej, gdzie temat ten należy do szczególnie kłopotliwych.

mucha
karaluch